Wist je dat bovenstaande foto gemaakt is tijdens mijn vrijgezellenfeest? Toen wisten we pas een week dat ik zwanger ben en we besloten dat we dit nog minstens een maandje voor onszelf zouden houden om aan het idee te wennen. Het zou ons geheimpje zijn, maar het was nog behoorlijk ingewikkeld om dit zo te houden kan ik je vertellen. Want tijdens mijn vrijgezellenfeest gingen we namelijk sushi eten, ik heb met veel schijnbewegingen naar de California maki (al mijn vriendinnen bestellen deze automatisch voor mij, omdat ze weten dat ik deze onweerstaanbaar lekker vind… Helaas mag je deze niet eten haha #probleempje!) daarom voor het eerst veel vega sushi gegeten. Ook lekker haha. Ik vertel je over een hele speciale dag – 3 mei – waarop we voor het eerst ons kindje mochten bewonderen én in ondertrouw gingen. We gaan terug in de tijd!
3 mei 2016, een dag die ik nooit zal vergeten. Vandaag gingen Jord en ik in ondertrouw, dat was zo’n vrolijke en bijzondere afspraak en ik mocht officieel benoemen dat ik de achternaam van Jord aan zal nemen. Ook de trouwambtenaar was een geweldige vrouw; met humor, lekker vlot en een hele leuke verschijning. Zo geruststellend dat zij onze ceremonie zal verzorgen, dat voelde gelijk heel goed. Maar volledig ontspannen kon ik niet, want in gedachten was ik met onze kleine bezig. Zou het nog wel bij ons zijn? En klopt het hartje? Is het gezond en groeit het goed genoeg? Ik had niet verwacht dat deze zorgen nu al om het hoekje kwamen kijken, maar het is waar; ik ben nu al verliefd op ons kindje, het idee dat we al samen zijn maakt mij onwijs gelukkig en ik hoopte zo intens dat alles goed gaat en we het met liefde mogen grootbrengen.
En toen was daar eindelijk het moment dat we naar het ziekenhuis mochten voor de eerste echo. Daar keek ik al heel lang naar uit en ik streepte echt de dagen af. Ik kon eenmaal niet wachten om ons kindje voor de eerste keer te zien en misschien had onze kleine dat ook wel, want het was zo leuk! Toen de echoscopiste de echo startte leek het namelijk naar ons te zwaaien want hrt handje zwiepte vrolijk omhoog, ook de echoscopiste moest er enorm om lachen.
Uit mijn zwangerschapsdagboek: Je bent nu al heel bijzonder en speciaal en ik moest mijn tranen wegslikken toen ik van haar hoorde dat je hartje goed klopte. Je bent prachtig! En nog zo ontzettend klein, slechts 2 cm. Een druifje? Een m&m? Een mini chipje? Je bent perfect voor ons en we zijn zo dankbaar dat we je vandaag voor het eerst mochten ontmoeten. En weet je wat grappig was? Elke keer als ik begin te lachen dan stuiter je vrolijk mee zagen we op de echo, dat wist ik helemaal niet. En ik lach nogal vaak, moet je nagaan hoeveel je nu al beweegt. Je wordt vast sporter van het jaar! Je lag er zo lekker bij, alsof je in een soort hangmatje lag, maar dan in mij. Ik vind het nog steeds zo’n onwerkelijk idee en tegelijkertijd het meest fantastische gevoel op aarde dat we jouw ouders mogen zijn. We zijn heel erg trots op je, blijf nog maar heel lang lekker zitten en eet maar goed zodat je groot en sterk mag worden en wij straks kunnen smelten van je lieve lach. En ook al ben je nog maar 2 cm groot en lijk je op een druifje, je bent wel het allermooiste druifje van de wereld én fotogeniek. Dat heb je vast van je lieve papa. Hopelijk mogen we je snel weer bewonderen, tot gauw!
Ja dat is een speciaal moment he…
Nahalie onlangs geplaatst…Poetsen & poetstips zoals in grootmoeders tijd
Wat een prachtige hoogtepunten! vooral die echo lijkt mij iets geks, maar ook ongelooflijk mooi!
Dionne onlangs geplaatst…Klets blogje | Fietsend naar huis, Ham met meloen & Lifestyle market
Ik ben zo blij voor je!
Emmy onlangs geplaatst…Emmy’s verjaardagsfestijn
Geniet van deze mooie momenten! Wat je duidelijk doet, als ik je blog zo lees. :)
Nicky onlangs geplaatst…Ons droomhuis: werkbladen & tafel
Ah ik vind altijd dat je dit zo prachtig omschrijft. Heel leuk om te lezen :)
Lindsey Beljaars onlangs geplaatst…Rimmel Moisture Renew Sheer & Shine Lipstick
Wat een prachtig stukje. Heel mooi geschreven in je zwangerschapsdagboek <3
kimmetjekims onlangs geplaatst…New in / Fashion | Guess iPhone 6 case
Het is zo bijzonder, zo’n eerste echo. Prachtig om mee te maken!
Cindy onlangs geplaatst…Een offline leven terwijl je een blog hebt..
Wat een mooi en bijzonder moment! Leuk ook dat je dit met ons deelt <3
Eline onlangs geplaatst…Beats by Dr. Dre – urBeats
Wat ontzettend mooi geschreven (en stiekem vind ik het wel leuk dat dat allemaal op mijn verjaardag plaatsvond ;))
Ik vind het altijd zo leuk om jouw persoonlijke stukjes te lezen! Keken de meiden op jouw vrijgezellenfeestje niet raar op toen je alleen maar vega sushi naar binnen aan het werken was? :P
Fleur Sophia onlangs geplaatst…Mijn nieuwe Mango outfit
Wauw, dat moet echt een heel bijzonder moment zijn geweest!
Maaike onlangs geplaatst…Review – Premium False Metallic Nails van PR Pro
Ik kijk uit naar nog vele van dit soort artikelen. Heerlijk om te lezen! :D
Jessica onlangs geplaatst…Unboxing | Celebrate Books #2 – Reaching for the Stars
Ah zo leuk om te lezen, het is jullie zo ontzettend gegund allemaal:)
Mira onlangs geplaatst…Body | Yves Rocher Zonneproducten
Wat een leuk en lief stukje zeg, ah! En wat bijzonder, zoveel mooie momenten in zo’n korte tijd!! <3
Anna onlangs geplaatst…REVIEW | NYX SOFT MATT LIPCREAM COPENHAGEN
Wat een bijzondere dag en bijzonder moment. Het lijkt mij zo moeilijk om een zwangerschap nog geheim te houden haha!
Femke onlangs geplaatst…Review: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF 50
Het lijkt mij toch ook zo bijzonder om de eerste echo te zien wauw. En ontzettend moeilijk om het voor je te houden!
Prachtig geschreven Dagmar, de liefde en vreugde spatten ervan af!
Vivian onlangs geplaatst…Online tekstbegrip: de basis van goed bloggen?