Time flies when you’re having fun! De laatste winactie staat online van de winVIERdaagse en ik hoop dat jullie de winacties leuk vinden. Ik verloot mijn favoriet voor mijn haar in deze vierde winactie, namelijk de Remington Pearl Wand. Doe je mee voor de perfecte krullen? Enjoy!
WIN WIN WIN
Allemaal nogmaals heel erg dankjewel voor de lieve reacties, het volgen & de mooie berichtjes! Wat moet je doen om kans te maken op de Remington Pearl Wand?
✩ Laat in de comments achter waarom je kans wilt maken op de Remington Pearl Wand;
✩ Volg mij (By Dagmar Valerie) op Bloglovin’ & like deze post;
Voor een extra kans:
✩ Like de Facebookpagina van ByDagmarValerie;
✩ Volg mij, @ByDagmarValerie, op Twitter en tweet het volgende bericht: Ik maak kans op de Remington Pearl Wand op www.bydagmarvalerie.nl dankzij @ByDagmarValerie. Doe jij ook mee met de #winactie? (klik hier om te tweeten).
✩ Volg mij, @ByDagmarValerie, op Twitter en tweet het volgende bericht: Ik maak kans op de Remington Pearl Wand op www.bydagmarvalerie.nl dankzij @ByDagmarValerie. Doe jij ook mee met de #winactie? (klik hier om te tweeten).
✩ Volg mij op Instagram @ByDagmarValerie
De winactie loopt tot 4 april en ik zal de winnaar bepalen met behulp van Random.org. De winnaar ontvangt persoonlijk een e-mail van mij. Veel plezier met deze winactie en ik hoop dat ik er een lieve lezeres blij mee kan maken! Ben jij ook zo’n fan van de Crushed Crystals collectie van Catrice?
Liefs, Dagmar
Follow me on
Yaay! Ik doe mee! Waarom ik heb wil? Het is een fantastisch apparaat. Horen zeggen dan want ik heb hem nog niet. Kwam er steeds niet aan toe om hem te kopen. Ik heb alles gedaan! *fingerscrossed*
Tastefull Thursday
Facebook volg/like deel het,Twitter retweets nr; 15-68 en 76 onder MissMomzy,Bloglovin nr; 5,Pinterest onder; DinyG,Instagram onder missmomzymom,You Tube abbo.Kortom ik heb alles gedaan wat kan :-D
diny.gijsberts@tele2.nl
Oh la la, mooie winactie <3 Ik heb ‘m al dus ik sla over, maar succes all ^^
Dan gaat mijn haar eindelijk een keer zo zitten, zoals ik dat wil ;-) Ik volg je op bloglovin en FB en heb het bericht op bloglovin geliked.
Ik doe graag mee omdat ik erg benieuwd ben naar de krultang en heb alle verplichte dingen gedaan (:
✩ Ik heb geen krultang, en ik zou wel 1 willen. Ik werk namelijk nu ouderwets met rollers van mijn oma nog, haha! Ik wil dus wel iets nieuws, van deze tijd ;)
✩ Volg mij (By Dagmar Valerie) op Bloglovin’ & like deze post;
✩ Like de Facebookpagina van ByDagmarValerie;
Super leuke winacties . Ik doe graag mee omdat ik krullen in mijn haar maak maar ik heb een goede krultang nodig. Een vriendin van mij heeft deze ook en bjj haar blijven ze supe lang zitten . Dat wil ik ook normaal zakken ze altijd uit. Ik heb alles gedaan
Wouw supermooi! Ik vind krullen heel erg mooi staan, maar als ik ze maak met mijn stijltang ben ik twee uur bezig. Dit lijkt me veel makkelijker! Ik maak graag kans en volg + like je op bloglovin (beautyding). Veel succes! Emharing@ziggo.nl
Wauw Dagmar, je verwend je lezers echt met geweldig lieve cadeau’s! Ik doe graag mee, heb hier al veel over gelezen, lijkt me echt een super krultang. Ik zal wederom alle stappen uitvoeren :) Liefs Svenja. (xsvenjax@hotmail.com).
Oh, fijne winactie! Ik heb van mezelf nogal stijl haar, dus dit lijkt me wel wat! :D
Ik volg je op Facebook en Bloglovin’ en heb deze post geliket :)
Wat een mooie krultang is dat toch! Lijkt me erg fijn in gebruik. Normaal doe ik niet zo snel mee met winacties, maar deze zou ik wel graag willen hebben om mijn slappe lokken om te toveren in een krullen-bos. Ik heb alles gedaan wat er op het lijstje staat :-)!
Heel graag doe ik weer mee voor deze mooie krultang.
Ik volg je op Facebook en Bloglovin en heb de leuke winactie geliked.
Groetjes Irene.
Lijkt me heeeeel fijn dit :D heb nu een tang met een klepje en dat is toch niet altijd handig.. ik volg je ook op fb ! xx Anne s.annevanderm at gmail.com
Ik doe heel graag mee !
Ik heb thuis alleen een stijltang, de laatste keer dat ik een krultang had bleef mijn haar aan het klepje vastzitten.. En weg was mijn haar :(
Ik hoop dat ik deze krultang wel fijn vind en mijn haar niet wegbrand haha :)
Ik heb alles gedaan behalve de tweet xx
(Patriciahardam@hotmail.com)
Hele leuke actie en de wand is dan perfect voor mijn haar. Hierdoor zullen de krullen langer blijven zitten met mijn stijle haar. Ik volgde je al en heb je post geliked!
Liefs!
Wat een super leuke giveaway!!!
Waarom ik deze graag wil winnen…? Hij staat namelijk al heel lang op mijn wishlist!!!:)
En proficiat met zoveel volgers!!
wommeltje@hotmail.com
Wauw gaaf dat je deze actie doet! Ik doe graag mee omdat ik onwijs stijl haar heb! Met deze krultang kan ik vast hele mooie krullen maken. Ik volg je op instagram en facebook. Liefs! Jolijndoelman@gmail.com
Ik wil winnen omdat ik zelf nog geen krultang heb maar het wel leuk vind om met mijn haren te experimenteren, ik heb volgens mij al zo veel kapsels gehad hahah. En nu ik eindelijk weer lange lokken heb wil ik graag wat experimenteren met krullen. En daarbij raad iedereen mij aan om de Remington Pearl Wand te kopen! Ik zou graag willen winnen! :D
Fingers crossed
Superkrultang.
Makkelijk te hanteren, en je hebt heel snel een prachtige bos met krullen. Ideaal
Ik loot dus graag mee. Ik volg je op Bloglovin, Facebook & Twitter (tweet geplaatst)
anita71@planet.nl
Ahh wat leuk een Pearl Wand! Die wil ik echt al een hele tijd! Ik doe mee dus :)
Ik wil deze Pearl Wand graag winnen omdat ik eigenlijk heel saai ben met mijn haar. Ik fohn het ’s avonds droog en that’s it. Terwijl mijn kapster wel eens krullen bij me heeft gemaakt en dat stond superleuk! Ik heb al vaker reviews gelezen over de Pearl Wand en volgens mij is deze krultang echt supergoed. Dus help mij uit mijn saai-haarroutine! ;)
Super leuke winactie! Deze wil ik alleen heel lang, maar durf hem nooit te kopen omdat ik bang ben dat krullen me niet zouden staan.
Heb al het nodige gedaan + ik like je facebook pagina.
Mijn e-mail is verhulstkristien@hotmail.com
Nog veel succes met je winactie!
Wat een gave winactie Dagmar! Ik heb hem al dus ik doe niet mee. Heel veel succes iedereen, het is een fijne krultang!
Ik doe mee, ik heb alles gedaan wat moet en als extra je facebook geliked!
Hele hele hele toffe winactie! Deze wil ik zó graag winnen hihi. Bijdeze dus mijn ‘aanmelding’.
Ik heb alles gedaan, inclusief alle extra dingen dus. Liefs xx
Wow, supergaaf! Ik ben dol op hairstyling tools. :) Ik doe graag mee! Ik volg je op Bloglovin’ en heb daar het bericht geliked. Ook volg ik je op Facebook.
Wauw! Wat een toffe winactie Dagmar! Ik heb deze tang thuis al en gereviewd op mijn blog, dus ik pas. Ik kan ‘m in elk geval wel aan iedereen aanraden! De winnaar van deze winactie mag ontzettend gelukkig zijn. :)
Alles gedaan, ook voor de extra kans! Ik doe graag mee omdat ik erg veel goeds heb gehoord over Remington, een nieuwe krultang komt ook goed van pas :D
Ik doe graag mee! Heb zelf nog geen krultang, maar ik vind een losse krul altijd zo mooi staan!
Ik doe heel graag mee. Ik heb zulk dun en volumeloos haar dat ik krullen of slag heel graag zou hebben. Ik waag dus gaag een kans en ik heb alles gedaan.
Wie wilt er nu geen perfecte krullen <3 ik wel! (cynthia_ver_@hotmail.com)
Wat gaaf zeg! Ik heb hem toevallig deze week gekocht, dus ik sla deze winactie even over.
Heel leuk! Ik heb niet eens een deftige krultang en dat is toch wel een beetje schandalig!
Ik heb alles gedaan wat ik kon doen ;)
Liefs,
Karlien
Ik heb veel goede dingen over deze krultang gehoord, ik ga een gokje wagen en doe mee!
Wauw, gave winactie! Ik was vandaag nog aan het kijken om er eentje te bestellen misschien toch maar even wachten op deze winactie :) !
Ik heb al de verplichte dingen gedaan en ook al de extra’s!
Liefs, Stephanie
Gefeliciteeeerd met je 500 volgers <3
Wat gaaf, ik hou erg van krullen maken, normaal doe ik dat altijd met papilotten. Ik denk dat ik eens wat moderner moet worden haha :p, dan hoef ik niet een hele nacht met irritante dingen, haha
Ik volg je op bloglovin, facebook en instagram
Liefs,
Ik doe mee! Mijn email is lisette-98@hotmail.com
Ik doe mee! Ik volgde je al overal, behalve op Twitter. Maar nu dus ook!
Ik ben echt een ramp met een normale krultang. Ik heb altijd ruzie met dat ‘klepje’ en krijg dan altijd een rare knik in mijn krul. Ik heb al zoveel reviews gezien van de Remington Pearl Wand en ik denk dat het de ideale oplossing is voor mijn krultang-onhandigheid.
Mijn email is: wendy.vanderwaal@hotmail.com
Wat leuk! Ik heb de verplichte dingen gedaan! Mijn email is brittvanommeren@gmail.com
Liefs, Britt
Van harte gefeliciteerd meid, een prachtige prestatie! Ik doe graag mee en like ook je FB-pagina en Instagram :)
Gefeliciteerd met je 500 volgers! Op naar de volgende mijlpaal!
Ik maak graag kans op deze geweldige prijs omdat ik veel goede verhalen heb gelezen over de pearl wand. Vooral dat de krullen goed blijven zitten tov andere krultangen.
Ik volg je op Bloglovin’ en Facebook en heb het bericht geliket!
Liefs Lin
Mijn mailadres is lvandewerf@gmail.com
Ik doe mee! Ik volgde je al op Bloglovin en ik heb het artikel geliked. Mijn email is taravommeren@gmail.com
Tof! Heb hier al veel goeds over gehoord maar ik heb al een krultang, succes allemaal!
Nu is mijn haar wat te kort, maar ik wil het (weer) laten groeien tot een a-symmetrisch langer kapsel. En dan lijkt me krullen aan die “lange kant” erg leuk.
sepia [at] home . nl
Ik volgde je al op Bloglovin’, FB en Instagram! (:
Ik voel me altijd veel zekerder met krullen, en deze krultang schijnt echt heel goed te zijn!
Mijn email is trouwens manonvanbochove@hotmail.com
Nogmaals gefeliciteerd met je 500 volgers, op naar de volgende 500! Wat leuk dt je deze weggeeft heb er op een andere blog een hele fijne review over gelezen en hij staat al een tijdje op mijn wishlist, ik volgde je bij alles al en heb het nog even getweet. Je kunt me bereiken via info@alexaslovelyworld.nl
Wat leuk! Ik doe mee
– Ik volgde je al op bloglovin en heb de post geliked
– Ik heb je facebook pagina geliked
– Op twitter volgde ik je al, en ik heb de tweet getweet (stuffbyboo)
– Ik heb je ook gevolgd op instagram (bopelderss)
Dus ik heb alles gedaan :)
stuffbybo@hotmail.nl
liefs
Leuk! Ik doe graag mee! Mijn mail is yasminestyle[at]live.nl
Waarom ik hem graag wil winnen? Nu het weer lekker weer wordt besteed je toch weer wat meer aandacht aan je uiterlijk. Mooie make up op, vrolijke kleding en niet vergeten bijpassende accessoires. Je haar moet er natuurlijk ook wel stylish uitzien en volgens mij kan dat net beter met deze mooie krultang! Lijkt me super om te winnen, zodat ook ik deze lente/zomer met een frisse look de deur uit kan!
Liefs
Gefeliciteerd lieverd met deze mijlpaal, ik ben trots op jou! Beter laat dan nooit, oeps! Ik wil toch nog een gokje wagen, ik heb namelijk zoveel goed gehoord en gelezen over deze prachtige tang. Daarom doe ik ook graag mee en wie weet :D!
Natuurlijk ben ik een grote fan van je blog <3 dus ik volg je op bloglovin’ en heb netjes het artikel een likeje gegeven hihi.
Ik heb netjes getweet: https://twitter.com/itruelyme/status/451437351127220224
Ook ben ik al een volger op instagram yayayaya <3!
Ohja en ik ben ook al een liker op je facebook pagina!
Hopelijk heb ik een klein beetje luck! Bedankt dat je dit deelt met je volgers lieve Dagmar.
Mijn e-mail: info@itruelyme.nl (haha ik moet nog wennen aan mijn nieuwe e-mailadres!)
Liefs <3 Kirsten
OMG Dagmar hoe heb ik dit kunnen missen? Ik zie overal om me heen meiden en bloggers met de meest fabulous krullen en allemaal gebruiken ze de Pearl Wand! Ik wil natuurlijk ook fabulous krullen en dus doe ik graag mee met je winactie! Ik volg je natuurlijk al overal want je bent hartstikke leuk, én ga ook even tweeten over deze winactie. Net als ik zijn er vast nog meer sukkeltjes die deze winactie totaal over het hoofd hebben gezien en ik wil dat zij er ook kans op maken! Dikke kus voor jou en heel veel succes aan iedereen om deze fantastische prijs te winnen!
(oja mijn email is lidewij@solidewij.nl – vergeet altijd dat ik die in jouw comment-vakje niet invul haha)
Waaauw deze zou ik echt heel graag willen winnen! Ik heb van mezelf dun en slap haar waar amper volume in te krijgen is. Hoor hier zoveel goede verhalen over, dat wil ik gewoon uitproberen ^^.
Ik heb alles gedaan :). Mijn email is: info@vintageandbeauty.com
Liefs,
Kim
Wauwie, ik doe mee!
– Ik volg je via Bloglovin’
– Ik heb de post gelikd
– Ik heb de Facebook pagina geliked
– Ik zou graag willen winnen omdat mijn krultang zo’n vervelende klem heeft en voor geen meter werkt.
Liefs, Susan
ishootlovee@live.nl