Je bekijkt nu HAPPINESS – Mijn favorieten van juni 2014

HAPPINESS – Mijn favorieten van juni 2014

Juni was fijn en nu duiken we toch echt de welverdiende zomer in. Geniet van de zon, de mooie kansen die op je pad komen én blik af en toe terug op wat voor moois je allemaal is overkomen, want stiekem is dat meer dan je soms doorhebt. Ik vind het heel leuk om te bekijken welke producten, diensten en momenten tot mijn hoogtepunten behoren van de afgelopen maand én in dit artikel zet ik deze voor je op een rij! Veel leesplezier!

By Dagmar Valerie Dagmar Boer HvA BKM Geslaagd afgestudeerd✩ Officieel afgestudeerd! Natuurlijk is het favoriete moment voor mij dat ik echt klaar ben met mijn studie en nu opgelucht adem kan halen na vier jaar hard bikkelen om de eindstreep te halen. Maar het is gelukt! En de allerliefste Anne maakte een geweldige kaart waarbij ik het echt niet meer droog kon houden. Het besef dat ik het heb gehaald begint steeds meer te komen, maar de lieve woorden die Anne schreef raakten mij ongelooflijk. Ik ben zo dankbaar dat Anne mijn vriendin is, echt een lieverd <3
By Dagmar Valerie Oriflame GOSH

✩ Oh my Gosh! Dit GOSH product heeft mij door mijn afstudeerperiode geholpen, want mijn walletjes onder de ogen behoorden hierdoor tot de verleden tijd. Wil je er meer over weten? Lees dan mijn review over de GOSH Prime’n Refresh Illuminating Eye Roll-on en wat is de prachtige Giordani Gold Portofino Collectie van Oriflame toch geweldig om te mogen gebruiken. De kwaliteit is heerlijk om in te zetten en het zijn stuk voor stuk pareltjes. 

✩ Mijn nieuwe Camera hoort natuurlijk ook in dit rijtje van favorieten van juni thuis. Ik kocht de Canon 700D en ben er ontzettend blij mee. Aangezien ik zo druk was met het maken van deze foto’s (ja, met mijn nieuwe beauty) heb ik er dus niet eentje van mijn nieuwe schoonheid gemaakt, maar jullie weten geloof ik al dat ik er héél enthousiast over ben. Ik ben dan ook superblij dat ik mijzelf dit cadeautje heb gegeven voor het afstuderen, een geweldige investering waarvan ik nog jaren hoop te kunnen genieten. 

✩Ananas! Dit heerlijke fruit mag niet ontbreken bij mijn favorieten, wat heb ik dit veel gegeten deze maand! Lekker verfrissend én gezond, ik hou ervan!

Iphone 5S TwoDots ByDagmarValerie

✩ Kennen jullie het spelletje TwoDots? Ik speel eigenlijk nooit spelletjes, maar toen ik een keer ’s nachts niet kon slapen, downloadde ik het en sindsdien verbind ik de verslavende puntjes aan elkaar. Aanrader als je even niet weet wat je moet doen, maar ik waarschuw je wel alvast: je kunt er na moeilijk stoppen :)

By Dagmar Valerie Fashionista beauty special Nikki Make-up

✩Zoals je weet ben ik een echte tijdschriftenjunkie. Zo hoort de Make-up special by Nikkie tutorials natuurlijk ook tot mijn favorieten van de maand. Hierin staan handige beauty basics, veel tutorials en inspirerende looks. Deze special is een mustread voor beauty lovers

By Dagmar Valerie Ray Ban

✩ Natuurlijk mag mijn nieuwe ray-ban niet ontbreken! Ik ben er echt helemaal gek op en vind de oranje glazen heel gaaf. Het was niet eens gericht op het WK, maar ik kan het wel extra goed combineren met de oranje outfits.

By Dagmar Valerie Colgate White Optic

✩ Ik was bij de lancering aanwezig van de nieuwe tandpasta Colgate Max White One Optic en eigenlijk gebruik ik nu niet meer anders. Hij zorgt goed voor mijn tandjes en het poets heel erg prettig én niet onbelangrijk: ik heb echt het gevoel dat mijn tanden er witter uitzien. Ik had soms wat vlekjes op mijn tanden, maar eigenlijk zie ik die niet meer. Zou het hierdoor kunnen komen? Ik vind de tandpasta in ieder geval lekker verfrissend en fijn! 

By Dagmar Valerie Ritzo Cosmetics shampoo conditioner

✩ Stralende lokken? Dat is voor mij echt een must. Vooral nu mijn haren langer worden en we de zomer ingaan. Mijn blonde haren kunnen daarom extra bescherming en voeding gebruiken en de shampoo en conditioner van Ritzo Cosmetics helpen mij er goed bij. Af en toe nog een maskertje in mijn haren en ik ben summerproof!

By Dagmar Valerie Inglot

✩ Ik sluit deze favorieten van juni met veel liefde en plezier af met twee fijne lakjes van Inglot. Een mooie dieprode en een sjieke nude tint die mij heel erg blij maken <3 Mocht je nieuwsgierig zijn naar de lakjes, je kunt mijn review over de Nail Enamel 705 & 057 hier lezen

Welk product heb jij veel gebruikt in juni?
Liefs Dagmar
Follow me on

Dit bericht heeft 38 reacties

  1. Laura Steenks

    Wat een boel mooie favorieten! TwoDots ga ik zeker downloaden en het tijdschrift kopen. :)

  2. Josianne

    Two Dots is inderdaad verslavend! Gelukkig heb je maar vijf levens voor die weer moet opladen haha.

  3. Tessa

    Die kaart is zo leuk! En je bril wauwie!
    Liefs, Tessa

  4. Svenja

    Mooie favorieten! Ik vind vooral het kaartje van Anne super leuk & lief!

  5. Sophie

    Hele fijne favorieten lieverd! En wat is de kaart van Anne leuk geworden, hihi! Ik moet two dots dan toch eens proberen! Ik ben op het moment gek op Ruzzle Adventure, you should try hihi :-)

  6. Marloes

    Dat zijn zeker mooie favorieten! Ik heb de make up special hier ook klaar liggen, alleen nog niet gelezen. Je RayBan blijft super <3

  7. Meike

    Mooie producten! Ik ben erg benieuwd naar die van Ritzo, ze lijken me heel fijn. Je Ray Ban blijft ook prachtig!

  8. Kirsty

    Wat een fijne favorieten! Echt geweldig dat je nu klaar bent met je opleiding! :D En ananas vind ik ook altijd erg lekker, zeker met mooi weer, hmm, krijg daar altijd een heerlijk tropisch gevoel van! :)

  9. Linda

    Fijne favorieten! :) Ik ga TwoDots ook maar eens downloaden, haha!

  10. Alyssa

    Wat een leuk lijstje :-D ik word er spontaan vrolijk van. Je nieuwe RayBan is echt prachtig <3 ik wil ook nog een tweede. Heel mooi.

  11. Wat een mooie favorieten stuk voor stuk. Het lijkt mij zo’n heerlijk gevoel dat je afgestudeerd bent. Die lakjes van Inglot zien er ook goed uit!

  12. had ik je al gefeliciteerd met het behalen van je diploma?? anders bij deze! wat een leuke dingen weer! en de ray ban is echt geweldig! zeker nu!

  13. Muriël K

    Super leuk artikel. De favorieten zijn echt heel leuk om te zien en een deel is stiekem herkenbaar. Een diploma in de pocket is altijd een fijn gevoel. Nog gefeliciteerd. :)

  14. Super lief van Anne dat ze zo’n leuke kaart voor je heeft gemaakt!
    Leuke favorieten, xx

  15. Joni

    Ooh die kaart is echt heel leuk, wat lief! Enn je Ray-Ban is nog steeds ge-wel-dig.

  16. Marlissa

    Mooie favorietenlijst met als afgestudeerd als hoogtepunt. Onwijs goed gedaan, gefeliciteerd!

  17. Denise

    Wat een fijne favorieten. Anne is echt een lieverd, een onwijs mooie en creatieve kaart zeg! Geniet van je vakantie periode Dagmar! <3

  18. Juni was een super mooie maand voor je! Echt zo fijn dat je geslaagd bent! Mmm ananas, heerlijk!

  19. Globe Love

    wat een mooie favorieten allemaal! Wat goed dat je geslaagd bent en dat kaartje daarbij is zo leuk!

  20. Evelien

    Wat een leuke kaart! Wat is het toch fijn om lieve, goede vriendinnen te hebben. Ik vind je Ray Ban echt geweldig.

  21. Heleen

    Wat heb je weer mooie favorieten, erg leuk om te zien! Zin in zondag! :D

  22. Tedje

    OMG ik ben ook verslaafd aan Two Dots. Bij welk level ben jij? Ik bij 35 en ik doe er echt al eeuwen over.. Zooo irritant haha!

    1. Haha aah wat ga je goed! Ik ben nu bij 31, wat een kick geeft het om een level te halen haha <3

  23. Bente de Heij

    Wat een fijne favorieten! En een leuk artikel om te lezen :) Nogmaals gefeliciteerd met het slagen!

  24. Ik had je al gefeliciteerd, maar doe het hier nog een keer: GEFELICITEEEERD <3 Je favorieten zien er heel leuk uit. liefs x

Geef een reactie