Wohooo mijn geluk kon niet meer op toen ik zag dat er een zacht pakketje op de deurmat was gevallen: mijn trui van Fashaves was aangekomen! Ik won een sweater naar keuze bij de lieve Laura en ben haar ontzettend dankbaar. Ik vond het zo gaaf om een sweater te hebben met een leuke tekst erop én toen kwam ik the one tegen in de fijne webshop. Ik koos voor You are Amazing, omdat je anderen nooit genoeg complimentjes kunt geven. Jullie zijn echt te gek, dankjewel!
En nu is het ook ein-de-lijk tijd om mijn schoenenliefde met jullie te delen in een outfit! Want ik heb mijn nieuwe beauties in huis gehaald: de Adidas Superstars sneakers! Als er een schoen lekker zit, dan is het dit model. Als ik ze aan heb, voelt het letterlijk alsof ik vlieg. Ik heb al een lange tijd niet zulke comfi schoenen gehad en je outfit wordt er gelijk lekker vlot van.
Ik draag de Adidas Superstars graag in combinatie met mijn zwarte skinny jeans, een basic top en een blazer. Voor een girly, maar stoere look kan je de schoenen matchen met een mooie sweater.
Ik kon bij Fashaves kiezen tussen leuke sweaters met teksten. Ik twijfelde lang tussen Paris is always a good idea en You are Amazing. Uiteindelijk koos ik voor de laatste en ik heb geen seconde spijt; love it so much dat ik bijna in deze outfit zou kunnen wonen.
Ik stijlde mijn outfit af met zilveren accessoires, rode lippen én neon roze nagels. Ik kreeg het lakje van mijn lieve vriendinnetje en ik had niet door dat het zo’n lekker pittig kleurtje zou zijn. Ik vind het onwijs leuk staan, vooral nu het warmer wordt. Spierwitte sneakers en neon nagels; zelfs in het donker ben ik niet te missen :)
You are Amazing. Allereerst mijn vriendje, want hij schoot de foto’s en offerde zich op; thanks sweety! Ik vind de tekst super toepasselijk. Ik ben namelijk ontzettend dankbaar voor alle lieve mensen om mij heen en juist op de momenten dat het even iets minder gaat, staan zij voor mij klaar. Maar jullie ook! En dat voelt heel erg bijzonder en lastig om te beschrijven. Het raakt mij heel erg hoe jullie met mij meeleven en mij ook steunen én dolgelukkig maken met alle lieve berichtjes. Dankjewel!
Wat een leuk cadeautje heb je gekregen Dagmar! Een zeer toepasselijk tekst voor jou en inderdaad je kunt mensen niet genoeg complimenten geven, al vergeten we dat wel vaak door de hectiek van alle dag. Je hebt de trui leuk gecombineerd met de sieraden, de retro gympen en het felle kleurtje nagellak:)
Wat ontzettend lief je reactie <3 En dankjewel voor je mooie complimenten!
Wat een super leuke trui. Ik zag hem gisteren al voorbijkomen op Instagram. Staat je heel goed, en leuke foto’s ook!
Die trui is echt heel gaaf! En qua tekst past ‘ie enorm goed bij je :)
Heel lief, dankjewel <333
Wat een geweldige tekst, je maakt vast iedereen zijn dag goed die de tekst ziet als je langs hen loopt! De trui staat je ook nog eens fantastisch!
Wat een mooie sweater! En je nagels zijn zo leuk, welk lakje is dat?
Ik heb voor veel mensen bewondering, maar misschien toch wel het meest voor mijn mama. Ze heeft een ongelofelijk zware jeugd gehad, een moeilijk huwelijk en heeft ondanks haar moeilijke financiële situatie de knoop doorgehakt om te scheiden. Ze heeft echter nooit opgegeven en dat bewonder ik zo azn haar.
X Sara
Ik heb het lakje gekregen, maar probeer te ontdekken welk merk het is… Ben er nog niet helemaal uit, maar er staat in het groot PURE op. En wat ontzettend lief je mooie comment! Je hebt een onwijs dappere en sterke mama, een mooi voorbeeld voor velen <3 Een echte doorzetter en ik hoop dat er gauw makkelijkere tijden op haar pad komen. Denk goed aan jezelf en spreek je bewondering voor haar uit; dat geeft extra kracht <3 Veel liefs Xxxx
Wat is die leuk!! En wat heb je mooie foto’s, je staat er leuk op!
Leuke trui, mooie quote! Ik vind de outfit in zijn geheel ook erg leuk, lekker comfy maar niet slobberig.
Aah leuk om te horen, dankjewel!
Leuke outfit! Staat je goed :)
Leuke outfit ~& leuk gestyled!
Wat een superleuke outfit lieverd! Je straalt helemaal, die kleur lipstick staat je gooeehoeed!
Aah thanks sweety! Super super lieeehieef <333
Wat een mooie outfit! Ik hou hier wel van, het wat sportievere!
Ja, ik vind het ook steeds leuker; lekker vlot en comfi :)
Super leuk die sweater!! :D
Wat een leuke outfit! Die schoenen nemen me echt mee terug naar vroeger, hoewel ik ze zelf niet had. Leuk om te zien dat ze weer verkrijgbaar zijn :)
Ik vind je Adidasjes echt te gek! En wat ben je toch een mooie meid!
Super lief, je mooie woorden <3 Dankjewel!
echt een toffe sweater<3 staat je goed, leuk gecombineerd ook!
Wat een leuke trui! Hij is echt Amazing en jij ziet er amazing in uit! Leuk gestyled!
Je bent een topper, dankjewel voor je lieve comment <333
Gave outfit mop! En wat straal je op de foto’s, leuk om te zien! <3
Aah dankjewel voor je geweldige compliment!
Toffe sweater, leuk met je schoenen :) Heel gaaf!
Ik zag hem al voorbij komen op instagram, ik vind je sweater echt super tof!
Je hebt er een leuke outfit post van gemaakt!
Aah ontzettend lief, dankjewel!
wat een leuke outfit
Wat een prachtige foto`s. Die trui is zo mooi!
Liefs
Wat een leuke trui!
Wat een mooie foto’s! je trui is ook mooi. Ik bewonder mijn lieve vriend ook, ik ben erg trots op hem!
Aaw super super lief, dankjewel! En we mogen blij zijn met zoveel liefde om onsheen :)
Wat een leuke foto’s <3 en natuurlijk hele leuke outfit. Die schoenen en trui vind ik zoooo tof!
Gave outfit Dagmar! Ik heb die sneakers ook gehad, inderdaad heerlijk comfortabel. Wel heel gek om ze in het nog-zo-stralend-wit te zien haha. :) Liefs
Ik vind je trui echt erg leuk! Sowieso zijn die grijze/zwarte truien met quotes erop echt mijn ding! xx
Deze trui past echt helemaal bij jou! Ik vind het echt een geweldige trui maar ook je sneakers vind ik geweldig <3
Wat een geweldige tekst op die trui, daar wordt iedereen toch blij van?!
Aww super leuke trui!
xx
Nathalie
http://www.nathalie-kemna.nl
Die trui is echt heel erg tof! Die tekst is ook heel erg leuk. Paris is a good idea is ook wel een leuke tekst. Als ik zou moeten kiezen zou ik denk ik ook heel erg lang twijfelen
Super leuke outfit! Ik wil ook nog de adidas, vind ze zo leuk :)
XxX
http://fabulousstylews.blogspot.com
http://www.facebook.nl/fabulousstylews
Hello dear great blog,I’m new follower ,hope you can follow me back :)
http://shopaholicbyilda.blogspot.com/
Gave trui en je gympen zijn heel tof!
X Esther | http://www.myconfashions.nl
wat een gave trui! Goede positieve uitspraak
Lekker comfi, leuk! XO
SHOPTEGOED GIVEAWAY!!
Super leuke sweater!
Great look! Nice blog!
Following you dear!
http://www.bstylevoyage.blogspot.com
xx
wat een leuke sweater! En natuurlijk de adidas sneakers, ze staan je erg leuk! Ik zit ook nog te twijfelen om ze te gaan halen:)
Die trui is echt geweldig! :-)
Liefs, Annelies
http://loveand-laughter.blogspot.be/
De sweater staat je super leuk en je haar zit ook zo mooi! (:
Aah, wat een super leuke trui!
Leuke outfit vooral je schoenen zien er gaaf uit die blijven heel lang goed
liefs x
Wat een gewéldige schoenen!
wat een super lieve trui!
xxx Anna
JOIN THE Yukojewelry GIVEAWAY!!
A Tale of Two Shoes
Simpel maar leuk! Ik houd wel van truien en shirts met een leuke tekst erop!!