Dat was flink afkicken om na het warme Zakynthos weer te landen in het herfstachtige kikkerlandje. Met een kruikje onder de arm trotseerde ik de afgelopen dagen en ik was niet uit de warme sweaters te krijgen. Het was ook een spannende week, want ik begon met mijn nieuwe baan én mijn blog behaalde 1111 volgers op Bloglovin, hoe bizar! Kijk je mee Behind the scenes?
We lieten het prachtige Zakynthos achter ons, de omgeving is er echt adembenemend mooi. Op deze foto kwam de zon net op en maakten we een bergwandeling en liepen we door schattige dorpjes. Heel sprookjesachtig en magisch!
Als laatste maaltijd aten we deze heerlijke burger in het restaurant Horizon Beach in Laganas waar we de gehele vakantie naar terug bleven komen vanwege het lekkere eten. Ook deze burger was verrukkelijk, puur genieten!
Eenmaal thuisgekomen lagen er onwijs mooie verrassingen op tafel, waaronder een prachtig boeket rozen die we ontvingen van vrienden. Ook lag daar de limited edition tas van Primark, deze moest natuurlijk mee op mijn eerste dag naar werk. Ook ontving ik twee JewelCandles waar we nu elke avond van genieten. En natuurlijk ben ik super nieuwsgierig welke sieraden er in de kaarsen zitten! Wat een verwennerij!
En de foto’s werden geselecteerd, dit keer was de klus wat minder groot, omdat we vooral genoten hebben en de focus lag op het ontspannen. Daarom heb ik ook weinig op WiFi gezeten (afgezien van het feit dat het ook amper beschikbaar was) en hebben we ook minder foto’s gemaakt. Heerlijk om even puur te richten op het opladen en genieten!
Ik heb de laatste tijd het lezen weer flink te pakken. Na Verkikkerd en Verslingerd (lees de recensies ervan hier) begon ik in De kraamhulp. Wow, wat is het boek onwijs spannend! Mijn recensie erover komt gauw online, maar als je van thrillers houdt dan raad ik je deze zeker aan!
Heb je mijn favorieten van de maand september al gespot? Uiteenlopend, maar ik word er oprecht heel gelukkig van. Kijk je mee?
Throwback Thursday, op deze foto voelde ik mij echt heel gelukkig. Het gevoel komt ook helemaal terug als ik er naar kijk, het was zo’n perfect moment! We hadden hier net een wandeling achter de rug en we liepen langs de kust weer terug. En op de plekken waar het strand ophield, liepen we door de zee. Het was echt heel erg mooi.
Nog meer verwennerij! Het heerlijk boek Not that kind of girl geschreven door Lena Dunham waar ik gauw in ga lezen, hij klinkt zo goed en ik ben er ontzettend nieuwsgierig naar. Ook ontving ik fijne producten van Ritzo Cosmetics en ik ben deze nu uitgebreid aan het testen, zodat de review ervan binnenkort op mijn blog kan verschijnen. Stay tuned!
Joepieeee méga party en vreugdedansjes! Het was echt zo’n bijzonder moment, want mijn blog kreeg de melding dat het werd gevolgd door 1111 op Bloglovin op 10-10 om 11:11! Mijn hele middelbare school had 1200 leerlingen… Ja, ik probeer mij het aantal voor te stellen, maar ik kan het simpelweg niet. Aah zóveel lieve lezers die mijn blog volgen, dankjewel!
Ah ik smelt! We gingen even naar buiten het zonnetje in en we besloten met brood naar de hertjes te gaan bij ons om de hoek. Ze zijn zo ongelooflijk lief! Later als ik groot ben dan wil ik ook een Bambi, maar tot die tijd loop ik wel gewoon naar deze cuties.
De komende week staat in het teken van schrijven, leuke projecten voor mijn werk, de openingsparty van de grootste Flagship Store van H&M in Rotterdam en nog veel meer leuks. Ook hoop ik weer mooie boeken te kunnen lezen, daar kan ik zo van genieten!
Heb jij een mooie week achter de rug?
Liefs Dagmar
Follow me on
Facebook / Bloglovin / Twitter
Vind het tasje van primark zo mooi! Zie hem bij heel veel blogs voorbij komen.
Angela onlangs geplaatst…Zelf homemade muesli maken
Door jou wil ik echt weer meer gaan lezen, alleen nog de vraag waar ik die tijd vandaan ga halen. Mijn week was zeker wel tof, maar gisteren, de theatervoorstelling van mijn broer, dat was toch echt wel een topper. Fijn weekend nog! xxx Lucinda
lucindainwonderland onlangs geplaatst…Diary #15 – Lang weekend en theatervoorstelling
Ja ik zit ook nog regelmatig te puzzelen wanneer ik dan meer zou lezen, maar het plezier dat ik eraan beleef overtreft alles <3 Wat gaaf dat je naar de theatervoorstelling bent geweest, klinkt heel erg mooi! Enjoy today!
Ontzettend leuk overzichtje! Gefeliciteerd met je 1111 volgers (al zijn het er nu alweer meer, haha) ;)
Celeste onlangs geplaatst…De Geneeskunde Student: De Voortgangstoets
Ik vind jouw foto’s altijd echt super mooi!
Emmy onlangs geplaatst…Hannah’s gave (The Tudor Court #4) – Philippa Gregory
Wat een mooi getal, 1111! Op naar de 2222! Liefs
Daphne onlangs geplaatst…Favoriete Instagramaccounts
Haha aah superlief dankjewel topper <333
Wat een onwijs leuke foto’s allemaal! Ook die van op vakantie, wauw, jaloers! Gefeliciteerd met de 1111 volgers en aah, nu heb ik veel zin in een burger ;)! X
Frauke onlangs geplaatst…Snapshots Sunday #11
Hele leuke foto`s meid, zo te zien heb je deze week weer allerlei leuke dingen gedaan! Die tas van de Primark is zo mooi!!!
Fijne zondag meid,
Liefs Tineke
Tineke onlangs geplaatst…Shoplog (September en oktober)
Oeeeh je nieuwe tas van de Primark is echt onwijs gaaf Dagmar <3 En wauw, gefeliciteerd met je 1111 volgers, wat een mijlpaal weer!
Svenja onlangs geplaatst…Sunday / Home inspiration
Ja het is onwijs snel gegaan, maar ik ben zo dankbaar dat deze mijlpaal zo snel is gekomen <3 Echt een droom die uit is gekomen <3
Leuk om al die boeken voorbij te zien komen! Lezen is echt zo heerlijk :). De JewelCandle kaarsen zijn heel lekker en die sieraden zijn ook nog eens erg mooi! En wat ziet die tas van Primark er prachtig uit.
Beautydagboek onlangs geplaatst…Mega review | GOSH Velvet Touch lipsticks
Hele mooie foto’s, fijne boeken en bambi! En wat fijn dat je weer zo opgeladen bent van je vakantie, heerlijk als je zo ultiem kunt ontspannen!
Joyce onlangs geplaatst…Photo Peek 42: Persevent, Meetings & Chica
Wat een prachtige foto van jou terwijl je door de zee loopt. Ik kan me heel goed indenken dat je je toen onwijs gelukkig voelde. Dat straal je ook uit. Zo mooi om te zien!
1111, Wat een geinig getal! Gefeliciteerd!
Beautyjuf onlangs geplaatst…Laatste kans!! Winactie Fab. Wallet voor iPhone en andere smartphones
Je straalt ook echt op de foto in de zee, heel mooi vind ik hem! En spannend he, de kraamhulp? Ik heb hem op vakantie gelezen en kon maar niet stoppen!
Oh wat een heerlijke foto’s en toffe boeken! Ik ben echt ontzettend benieuwd naar het boek van Lena Dunham! En De Kraamhulp is wel een heftig boek, ik ben heel benieuwd wat je er van vindt! En de foto in het water is zo prachtig, daar mag je absoluut trots op zijn hihi :-)
Sophie onlangs geplaatst…Giordani Gold Luminous Cream Eye Shadow
Leuk om te zien, en wat een schattig tasje! Fijn dat het zo goed gaat met je blog, dat verdien je ook echt!
Malou onlangs geplaatst…NEW IN
Wauw, gefeliciteerd met je mooie aantal volgers! Ben heel benieuwd naar het boek van Lena Dunham!
Amy onlangs geplaatst…Reistips voor Stockholm
Gefeliciteerd met je volgers, dat maakt meteen je dag goed ;) Wat een leuke week en enorm mooie foto’s, echt geweldig! :) En wat is die tas leuk zeg! :D
Melissa onlangs geplaatst…New in: Ankle boots for fall
Dat tasje is echt mooi!
Wederom mooie foto’s! Vooral die van het hertje. De Kraamhulp lijkt me zeker een tof boek, voldoende positieve recensies. Snel maar een keer aanschaffen op de Kobo.. Ben je al gezwicht voor de e-reader? Hoe gaat het met je gezondheid?
Inge onlangs geplaatst…IT bags/designer bags 2.0
Voor ik het vergeet, nog van harte gefeliciteerd met de mooie mijlpaal van 1111 volgers!
Inge onlangs geplaatst…IT bags/designer bags 2.0
wat een leuke foto`s weer, en die vakantiefoto`s echt *zwijmel* hihih gefeliciteerd met je volgers…
Mijn afgelopen week was choas, druk en helemaal niet zoals in de planning liep maargoed
xx_Patries_xx onlangs geplaatst…Leuke blogtips!
Ik ben zo benieuwd naar dat boek dus als je hem hebt gelezen, lees ik graag terug wat je ervan vond ;)
Neeltje | Thoughts in Style onlangs geplaatst…This Is Pretty Much Why I Adore Fall | Five Things
Goed idee om er een recensie over te schrijven, ik ga het oppakken :) dankjewel voor de inspiratie!
Wat een heerlijk overzichtje weer! Ontzettend leuk om te zien en gefeliciteerd met het behalen van deze mega mijlpaal! Het is je gegund lieverd!
Justine onlangs geplaatst…Event: Lifestylelab
Wauw 1111 en dat nog op zo’n mooi tijdstip. Ik kijk uit naar een mailtje dat ik 300 volgers heb! (A)
Claudia onlangs geplaatst…Outfit | Crop that image
Aah dankjewel! En ik gun het je ook van harte, je kunt het! Keep on blogging <3
wat een leuke foto’s lieverd! gefeliciteerd met je 1111 volgers! wauw!
Charlotte onlangs geplaatst…nailpolish ♥ NYC Crystal Couture
Gezellige foto’s! Proficiat met je 1111 volgers, dat is echt een heel groot en bijzonder getal! Geniet nog van je zondag! X
kun please je mail checken, want het is belangrijk! ivm blogproject!
liefs, meike
meike onlangs geplaatst…slim zijn of je slim voelen?
Wauw, gefeliciteerd met de 1111 volgers op bloglovin! Ohh, en de vakantie ziet er heerlijk uit (:
Esther onlangs geplaatst…Personal foto flits- #2
Echt super leuke blog heb je! En natuurlijk gefeliciteerd met je 1111 volgers!(:
Wauw dankjewel !
Die burger van jullie laatste avondje in Griekenland ziet er inderdaad goddelijk uit! Al ben ik echt een hamburger super fan dus vind ik ze er al snel heerlijk uitzien ;).
Bente onlangs geplaatst…Jagers en verzamelaars
Wat een ontzettend mooie foto van De Kraamhulp en de make-upjes ernaast.
Leuk blog heb je, kom net binnen vallen ;-)
Good luck van Griekenland naar Nederland brrrrr
Nesrin Daily Cup of Bla Bla Bla onlangs geplaatst…Confessions of Queen Bla Bla Bla
Aah wat een geweldig compliment, dankjewel voor je lieve comment!
Aahh die bambi is echt lief! En wat heb ik nu een trek in burgers zeg…
Wat een prachtige foto’s en wauw 1111 volgers dat gaat snel zeg!
Manonmiaow onlangs geplaatst…Oriflame Miss Giordani Eau de parfum
Die foto met die bambi <3 <3 Echt een prachtige foto en één en al schattigheid. Wat een heerlijke pakketjes mocht je ontvangen deze week!
Kelly onlangs geplaatst…Winactie | 10 x Andrélon Verleidelijk Kort Producten
Wat een mooie foto’s! En ooo, Bambi! Cutest thing :)
Xandra onlangs geplaatst…KARL & LOUIS
die bambi vind ik echt geweldig! Ben onwijs nieuwschierig naar het boek de kraamhulp! Ik wacht met smart op een artikel ervan! :-)
Wat een mooie foto’s. Ik wil zelf ook nog graag het boek de Kraamhulp lezen. Maar hij is best duur helaas. Komt vast nog wel een keer.
Debby onlangs geplaatst…Herfstvakantie tips
ooh wat een leuke foto’s!
dat bambi’tje is zoooooo schattig!
oh en zoveel volgers, heel mooi!
liefs
Karlien
Karlien – Polished Cats onlangs geplaatst…Personal: My Blog’s 1st Anniversary
Dat tasje van de Primark is echt heel leuk. En gefeliciteerd met het behalen van zoveel volgers!
Lisanne onlangs geplaatst…Photo Diary: 1300 Volgers, Regen & Boeken
Wat een leuke foto’s! En echt geweldig van je volgers, gefeliciteerd! Je verdient het <3
Anna onlangs geplaatst…MY BIG FAVE #3 | HEMA GEZICHTSMASKER
Wat een fijne foto’s en week zeg! :)
xx
Alexandra onlangs geplaatst…Monday Inspiration | All White