Op 6 december 2015 vroeg Jord mij in Thailand ten huwelijk. Een droom die uitkwam en dat aan de andere kant van de wereld! Wij zweven momenteel echt nog op een wolk en we genieten volop van elkaar en deze fase. Na 5 jaar een relatie stapten we in een heel speciaal huwelijksbootje…
Op een stralende zondag op 6 december waarop het zonnetje zorgde voor een temperatuur van 35 graden, gingen Jord en ik op excursie in Krabi (Thailand). Er stond een halve dagtocht kayakken in de Ao Thalane mangrove op het programma en daar verheugde ik mij al de hele rondreis op. In dit mooie natuurgebied vol mangroven en schitterende kalkstenen rotsen mochten we onder begeleiding van een gids kayakken terwijl visjes voor onze kayak uit sprongen en de aapjes toekeken vanuit de bomen. Een magische ervaring! De zee was blauw en heel erg warm, het zonnetje scheen volop en in de verte zag je de tropische eilanden liggen… Ik weet niet of ik mij eerder zo gelukkig heb gevoeld als op dat moment in de kayak. Het was zo rustgevend en mooi dat ik hoopte dat deze excursie heel lang zou duren. En ik vertelde Jord dat ik dit echt het allerleukste op de hele wereld vond.
We vaarden tussen de rotsen door en ontdekten prachtige plekken waar we onze ogen uitkeken. Ik maakte tussendoor wat foto’s en genoot volop toen Jord aan onze reisgenoot vroeg een foto te maken. Ik vond het wel een beetje vreemd, want ik maakte immers genoeg foto’s, maar we vaarden al dichter naar elkaar toe voor de foto toen ik Jord ‘Lief, ik wil je wat vragen’ hoorde zeggen. Ik voelde de kayak wiebelen en keek om en voor ik het wist zat Jord te balanceren op zijn knieën in de kayak en vroeg hij na lieve woorden of ik voor altijd bij hem wil blijven en zijn vrouw wil worden. Zonder twijfel zei ik ‘Ja’ en kusten we elkaar.
De anderen uit onze groep dachten eerst dat Jord uit de kayak was gevallen! Daar moesten we achteraf hard om lachen, vervolgens kregen ze door dat Jord op z’n knieën in het water zat en toen ging het lampje branden dat hij mij een aanzoek had gedaan. Er werd voor ons gezongen, we werden gekust en de felicitaties stroomden binnen en wij zweefden samen op een wolk van geluk. Ouders en opa en oma werden gebeld vanuit Thailand, waarop mijn oma zei dat ze alvast ging oefenen met dansen voor het feest! Wat een dag om nooit te vergeten… Jord zag er, achteraf gezien op foto’s, inderdaad erg gespannen uit die ochtend haha. Ook hoorde ik van Jord dat de ring al een paar dagen mee ging in zijn rugzak, wachtend op het mooiste plekje dat we tegen zouden komen én de ring lag in de kayak dus achter mijn rug! Een mooier aanzoek kon ik mij niet wensen, het was prachtig!
Op het allermooiste plekje van de wereld waar ik mij ontzettend gelukkig voelde, werd ons geluk nog groter: wij zijn verloofd! Op 6 december 2015 werd er een prachtige ring om mijn vinger geschoven en zei ik ‘Ja’ op de vraag of ik de vrouw van Jord zou willen worden. Een vakantie om nooit te vergeten en een hoogtepunt in ons leven!
Liefs, Dagmar
Follow me on Facebook ♧ Bloglovin ♧ Twitter
Wat mooi om dit zo terug te lezen. Jord durfde wel zeg, in zo’n wiebelende kayak. Maarja, als jij had gezegd dat dit het mooiste op de wereld was had hij niet veel keus he haha! Heel leuk!
Femke onlangs geplaatst…Blogmutsen & Co #3: What’s in my.. bag!
Aaaaah zo geweldig leuk, lief, mooi en gaaf! Ik kan niet wachten om je volgende week te feliciteren met dit (nog steeds) geweldige nieuws!
Sophie onlangs geplaatst…Dat ik je soms mis
Wauw, wat romantisch! Als dat de mooiste plek was dan moest hij idd wel haha ;) Zo enorm lief! <3 Had hij het aan niemand verteld van tevoren?
Amy onlangs geplaatst…Throwback | Mijn reis door Zweden in foodfoto’s
Zo bijzonder en romantisch! Geniet er van de komende tijd! xx
Sanne Feline onlangs geplaatst…5 KEER BOEKEN DIE IK BINNENKORT WIL LEZEN!
Wat ontzettend romantisch, jij boft maar met zo`n romantische vriend ;)
Liefs
Tineke onlangs geplaatst…Terugkijken naar oude outfits
Oooooo wat romantisch! <3
Melle onlangs geplaatst…Als je dit weet kun je alles aan | Wat zijn jouw waarden?
Super romantisch! Wat fijn dat er mannen zijn die de perfecte aanzoeken weten te creëren. <3
Emmy onlangs geplaatst…Mijn funko verzameling
Wat een prachtig verhaal en het mooie is nog dat het waargebeurd is hihi..
Heel bijzonder hoor! Geniet ervan.
Nicole onlangs geplaatst…Op zoek naar een ballon..
Ah kippenvel van dit stuk, zo speciaal <3
Denise onlangs geplaatst…Photo Diary #72 – Een bril uitzoeken, Vakantiebeurs en gourmetten
Ahh super mooi om op deze manier gevraagd te worden.
Suzanne onlangs geplaatst…The Little One
Wat super lief en romantisch! Wat ik me altijd afvraag: had je het verwacht/aan zien komen? Geniet van deze tijd! <3
Anouk onlangs geplaatst…Boekrecensie: Kathleen Aerts – Voor altijd mijn mama
Dit klinkt zooo perfect <3
Daphne onlangs geplaatst…KIKO Nail Lacquer Purple Grey
Wauw! Wat een prachtig en magisch aanzoek!
Renske onlangs geplaatst…1000 vragen aan jezelf #3
Ahw wat super lief zeg! En ontzettend romantisch… *smelt*
Ik smelt weg, schattigste ever! Al het geluk van de wereld is jullie gegund :)
Amy onlangs geplaatst…Tips voor doorzettingsvermogen
Wat een romantisch verhaal! Dat heeft hij goed aangepakt :-)
mooi om jouw ervaring zo te lezen. het klinkt werkelijk ongelooflijk magisch! Geniet van de mooie tijden samen, zoals jullie nu al doen (want voor zover ik lees weten jullie van genieten en alles uit het leven halen).
Proficiat! :)
Echt super romantisch!
Dit is serieus zó romantisch! Een prachtig verhaal om later ook te vertellen aan je kinderen en kleinkinderen ;-)
Jessica onlangs geplaatst…Reading Challenge Update #4 | Afronding 2015
Aaah, gefeliciteerd nog!! En wat een superleuk verhaal!! Lief ook dat hij de ring al een paar dagen mee droeg, wachtend op het mooiste plekje! :-)
(Retro) Sonja onlangs geplaatst…Outfit | Glittery & Colorful @ MFWA
Waaaauw!! Ik word hier echt helemaal blij van haha, zo mooi en romantisch!
Sonja onlangs geplaatst…Inspirerende Blogs – deel I
Zo, zo mooi geschreven! Kreeg er bijna tranen van in mijn ogen. Heel veel geluk saampjes!
Fleur onlangs geplaatst…Mijn favorieten van 2015!
Ah wat een mooie en lief verhaal! Sprookjes bestaan dus nog wel degelijk! ;-)
Desiree onlangs geplaatst…I Heart Makeup – Death By Chocolate Palette
Wat een mooi moment!
Nicky onlangs geplaatst…Een eigen droomhuis: klaar voor de PUR
Bijzonder moment, zeker iets om nooit te vergeten. Nu lekker genieten van de mooie reis, zowel die in Thailand als de reis die je nog gaat maken, de rest van je leven :)
Anne-Sterre onlangs geplaatst…Shoplog | Wintersale
Wat heeft Jord er wat moois van gemaakt zeg! Het was volgens mij echt een perfect moment van wat ik zo hoor. Geniet van jullie roze wolk!
Aaah, wat een prachtig en romantisch verhaal! Echt een sprookje <3
anna onlangs geplaatst…NEW IN | PIECES SJAAL + WINTER OUTFIT
wat uber romantisch dat hij gewoon heeft gewacht op het mooiste moment en plekje! <3
Aah wat heerlijk om te lezen zeg! Klinkt echt zo gaaf en die omgeving moet echt magisch zijn geweest :)
Inge onlangs geplaatst…Ik heb een baan!
Aawh, zo mooi en romantisch! Ik kreeg helemaal kippenvel bij het lezen, haha! Ik wens jullie heel veel gelukkig samen!
Lois Lorinde onlangs geplaatst…MY MIND #5 – BASISSCHOOL VERHAALTJESSCHRIFT #3
Oooh zo romantisch! Echt een droomaanzoek! Ik zou het ook heel fijn vinden als mijn vriend me op vakantie of een heel bijzondere plek ten huwelijk zou vragen :-) Ik vraag me dan af of je zoiets een beetje verwacht, of helemaal niet? :-) Mijn vriend en ik praten er tegenwoordig namelijk soms over dus ik verwacht wel een beetje dat hij het misschien wel eens op een van onze vakanties of tripjes het komende jaar zal vragen :-)
Wauw Dagmar, dat is wel echt een droom! Wat stoer en romantisch van hem dat ‘ie op z’n knieën ging in die kajak hoor. Als ik zoiets zou doen, zou ik binnen een paar seconden in het water liggen, haha!
Is je ontzettend gegund en nogmaals gefeliciteerd allebei! Op naar een hele mooie toekomst samen.
Kirsten onlangs geplaatst…Hé hallo januari en februari!
Ahhh zo lief! Ik krijg zelf een mega glimlach als ik dit lees. Het is jullie zo gegund <3
Justine onlangs geplaatst…Loving Lately #32 – PLL, uit eten & Efteling
Aaw, zó’n lief en bijzonder verhaal <3 Nogmaals gefeliciteerd jullie twee!
Femke onlangs geplaatst…9 onbekende films van bekende filmsterren
Wat een prachtig verhaal! Geweldig mooi moment moet dat geweest zijn!
Saar onlangs geplaatst…Fietsen in het winterse weer
Wauw meis, wat een prachtig verhaal zeg en je zo gegund <3 Ik wens jou je je toekomstige man (wink) dan ook alle het goeds in de wereld: dat jullie maar nog gelukkiger mogen worden en dat jullie veel mogen dingen mogen ervaren in de toekomst <3
Deisy onlangs geplaatst…6 manieren om meer dingen gedaan te krijgen in minder tijd
Gefeliciteerd! Wat een prachtig mooi aanzoek zeg, ga er helemaal van tintelen hahaha. Lijkt me echt zó een mooi moment in je leven! Geniet op jullie roze wolk :D
Sabine onlangs geplaatst…Verhuisd naar –> http://www.besabine.com
”De anderen uit onze groep dachten eerst dat Jord uit de kayak was gevallen!” Hierbij schoot ik gelijk in de lach hahahah! Maar echt tof dat hij het op deze manier heeft gedaan :)
Floor Daasvand onlangs geplaatst…Video | Een dag uit mijn leven met cvs
Wat prachtig om te lezen Dagmar, echt zo ontzettend mooi voor jullie!
Vivian onlangs geplaatst…High School Musical bestaat 10 jaar: mijn favorieten
Wat romantisch! Echt zo leuk om te lezen <3
Michelle onlangs geplaatst…BOOK REVIEW: Deal Breakers van Laura Lee
Eindelijk de tijd om dit blog te lezen. Lieve Dagmar wat onwijs romantisch en lief! <3 nogmaals gefeliciteerd met jullie verloving. X
Joyce onlangs geplaatst…# mamawordtfit | Weightwatchers update 1