Als je mij vraagt om een kerst gerelateerd DIY-projectje te verzinnen, dan kom ik niet verder dan wat watjes uit elkaar plukken. Ja, dat is dan sneeuw inderdaad haha. Ik geloof dat jullie daar niet heel erg van onder de indruk zullen zijn, ook zou ik met een wit A4’tje sneeuw kunnen ‘creëren’. Het labeltje creatief zal ik daarmee niet krijgen, laat mij maar lekker schrijven en fotograferen. Voor de echte DIY-pro’s wijs ik graag naar anderen, ik laat je zien wie mij inspireerden waardoor wij er met kerst gezellig bij zullen zitten. Enjoy!
✩ Voor de inpakkunsten verwijs ik graag naar Tedje, zij maakt van elk cadeau een groter feestje door het heel mooi te maken. Hier kan ik nog veel van leren, maar ik heb het inmiddels toegepast en mijn cadeautjes zien er dankzij haar een stuk vrolijker uit dit jaar! Klik voor het inspirerende artikel hier. Veel succes!
✩ Jennie maakt er ook een feestje van, zij creëerde gezellige marshmallow candycanes! Wat een geweldig effect, hier was ik toch nooit opgekomen? Dankjewel voor deze prachtige inspiratie Jennie! Klik voor dit heerlijke recept hier.
✩ Marieke was zo creatief om een vrolijke en zo lieve rendier-mandarijnen-snack te maken. En hij is nog gezond ook! Echt leuke decoratie en heel toegankelijk om te maken, love it! Klik hier voor dit vrolijke rendier!
✩ Ik ben echt fan van de geweldige creatieve kunstwerken die Karlijn keer op keer op haar blog toont. Alleen al daarom is het echt een must om haar blog te volgen, ik word er echt door verrijkt. Heb je deze lichtgevende letter al gespot? I love it! Klik hier voor deze prachtige lichtgevende letter!
✩ Meer creativiteit heb ik gespot op de mooie blog van Lisanne en ik heb zelfs het vertrouwen erin dat deze inpakmethode mij ook gaat lukken! Rudolph is zo schattig, dit is toch onwijs leuk om te geven? De Rudolph inpakmethode kun je hier bekijken.
✩ Hi everyone! I’m Olaf, and I like warm hugs! natuurlijk sluit ik af met lieve Olaf, want ik ben voor hem gesmolten. Alyssa laat mij elke keer weer verbazen met haar geweldige creativiteit, echt waanzinnig om een kerstbal te maken die op Olaf is geïnspireerd! Deze Olaf-kerstbal kan je hier bewonderen.
Mocht je zelf ook creatieve kerst DIY’s hebben gemaakt op je blog, laat de link dan achter bij de comments zodat we elkaar kunnen inspireren! Ik neem graag een kijkje!
Ben jij goed in DIY’s? Welke ga jij maken?
Liefs Dagmar
Follow me on
Facebook ♧ Bloglovin ♧ Twitter
Anna
23 dec 2014Wat een hoop leuke en creatieve DIY’s! Ik heb nu al zin om aan de slag te gaan. X
Amy
23 dec 2014Wat gaaf zeg, die Olaf kerstbal! Heel leuk en vooral icm die quote. Lief!
Britt -Radianto-
23 dec 2014Een aantal van de diy’s had ik ook al zelf gelezen, maar leuk dat er ook weer een aantal tussen zitten die ik nog niet heb gezien. Nog goed om even last-minute in elkaar te knutselen. Dat kerstballetje van Olaf is zooo leuk! Ik moest echt lachen om je inleiding, sneeuw van watjes, daar had ik nog niet eens over nagedacht dat dat kon, oeps. Dus ik vind het best wel creatief hoor Dagmar!
Dagmar Valerie
23 dec 2014Haha ik dacht dat sneeuw van watjes zo standaard was? Hmm.. misschien was het toch wel een creatieve ingeving haha. Bedankt voor je geweldige reactie, you made my day!
Britt -Radianto-
23 dec 2014Ik had er niet bij stil gestaan dat dat kon, oeps. En dat maakt dan weer mijn dag, haha. (:
Laura
23 dec 2014Ik vind die M met de lichtjes erin ontzettend leuk!:)
xx Laura
Manon
23 dec 2014Wat een hoop leuke diys!!
Anna
23 dec 2014Oh wat een leuke dingen! Dat rendier is echt geweldig! Zo leuk! Hihi Oh en die Olaf! Zooo leuk! Haha, Liefs
Anna onlangs geplaatst…Christmas Inspiration ~ Weheartit
Lisanneleeft
23 dec 2014He, thanks voor het noemen van mijn Rudie :D Ik had deze DIY’s al gezien, maar dit zijn inderdaad wel echt de leukste, zijn allemaal zo vrolijk :D
Dagmar Valerie
23 dec 2014Ah graag gedaan, ik vond het zo geniaal verzonnen! Echt superleuk!
angelique
23 dec 2014Leuk! Ik diy eigenlijk veels te weinig
Marion
23 dec 2014Ja hahaha, die rendier mandarijn van Marieke is zo tof!
chucky1012
23 dec 2014Leuke DIY’s!
Sax and the Pretty
23 dec 2014Oh dat inpakpapier is geweldig! En zo simpel ook, ga ik doen! Fijne kerst x
Dionne
23 dec 2014Je hebt een hele mooie opsomming van leuke DIY’s gemaakt!
Kelly
23 dec 2014Ah die kerstbal is zo leuk! :)
Bente
23 dec 2014Wat een leuke ideeën! Ik ben zelf ook niet echt een knutselqueen maar ik vind het wel leuk om te zien wat andere mensen verzinnen en maken! :)
Dagmar Valerie
23 dec 2014Ja ik ook, echt genieten hoe anderen op fantastische ideeën komen en het dan ook nog zo mooi uitvoeren!
Jennie from the Blog
23 dec 2014Wat super leuk dat mn marshmallow candycanes er bij staan! Dankjewel Dagmar :)
Dagmar Valerie
23 dec 2014Graag gedaan, ik vond dat zo’n te gek idee! En het eindresultaat mag er ook wezen, delicious!
worldofideas
23 dec 2014Oh die zien er allemaal zo leuk uit!
Xaviera
23 dec 2014Wat een leuke ideeën allemaal! Een paar had ik al gezien maar ik ga ook even bij de rest kijken. Heerlijk al die creativiteit!
beautifulday4makeup
23 dec 2014Oooh ik ben dol op olaf, dus bij de laatste foto had ik al zoiets : Olaf… vooraleer ik je commentaar las ;-)
priscilla
23 dec 2014Ik vind het er allemaal zo lief uit zien! Leuk dat je op deze manier de bloggers ook een beetje in het zonnetje zet :)
Dagmar Valerie
23 dec 2014Ja het zijn zulke talenten, superleuk om te zien!
Brittany Elizabeth
23 dec 2014Omg, ik ben verliefd op de olaf kerstbal, hij is echt super schattig!
liefs, Brittany
Dagmar Valerie
23 dec 2014Jaaaa vind ik ook! Echt zo geweldig bedacht!
Brittany Elizabeth
23 dec 2014Zeker wel, ik had het zelf ook allemaal nooit kunnen bedenken haha! Ik krijg nu wel echt heel veel zin om zo een olaf kerstbal te maken!
Yvet
23 dec 2014Leuk artikel!
Sara - Window On My Wardrobe
23 dec 2014Superleuk allemaal! Echt leuke spulletjes om te maken, alleen ben ik er zelf niet zo handig in ;)
X Sara
Emmelien
23 dec 2014Oh, wat een leuke ideetjes!
Els
23 dec 2014Ik hou van DiYs dat kan natuurlijk ook niet anders met een creatieve blog ;-). De olaf kerstbal is geweldig!
Els onlangs geplaatst…Update 1! Voorbeelden Creatief kleurboek voor volwassenen
Mandy
23 dec 2014De olaf kerstbal is te leuk!! Leuke kerst DIY’s zeg!
Romy
23 dec 2014Ah, wat een leuk artikel, mijn favoriet zijn die lichtgevende letters!
Neeltje | Thoughts in Style
23 dec 2014De lichtgevende letters vind ik echt super leuk!
Neeltje | Thoughts in Style onlangs geplaatst…Birthday In Three, Two, One | DIY Decorations & Treats
Kimberley
23 dec 2014Ja, wat staan er leuke dingen bij!
Ik ga meteen even kijken :)
Iffy | DiaryOfAMua
23 dec 2014Super leuke DIY’s! Zo creatief allemaal
Xo
Annemijn
23 dec 2014Weer prachtige diys Dagmar!
lucindainwonderland
23 dec 2014Zelf flink aan de DIY gaan is maar op een paar punten aan mij besteed, ik houd er van om te haken en te breien, ik noem dat meestal bezigheidstherapie omdat het mijn hoofd echt helemaal leeg maakt. Maar verder dan dat houdt het bij mij ook echt wel op. xxx Lucinda
lucindainwonderland onlangs geplaatst…Bourjois – Happy Light – Foundation
Karlijn
23 dec 2014Hahahaha watjes zijn anders heel handig hoor. Kun je ontzettend veel mee maken :) Wat ben je toch ook een lieve schat. XXXX
Mandy
23 dec 2014Wat een leuke diy’s. Die laatste, de kerstbal van Olaf, is zooo tof! :D
Sanae
23 dec 2014Leuke diy’s en prachtige foto’s <3
Deborah
23 dec 2014Superleuke DIY’s allemaal! :) echt cuttee
Eilish
23 dec 2014De diy van Jennie heb ik vandaag gemaakt! Superleuk!
Deisy
23 dec 2014Hahaha.. ik herken mijzelf helemaal in jou: DIY kan ook ver van mijn bed show zijn ;-) Maar wat een leuke DIY heb je gekozen zeg, die cadeautjes zien er echt geweldig uit: ga ik zeker toepassen dit jaar met kerst :-) X
Alyssa
23 dec 2014Lief dat mijn DIY er tussen staat <3!
Dagmar Valerie
27 dec 2014Ik vond deze ook zo geweldig! Ik kon amper kiezen tussen je mooie DIY’s <3
Maartje
23 dec 2014Ah wat leuk allemaal! Handig om allemaal verschillende DIY’s bij elkaar te hebben, ik ga ze eens rustig bekijken!
Saskia
24 dec 2014Leuk spul allemaal. Die olaf-kerstbal, echt superrrr :)
Zelf ben ik meer van het ‘makkelijke’. Gezelligheid, maar dan zonder al té veel moeite *schaam* ;)
Anneleen
26 dec 2014De DIY van Lisanne en Alyssa vind ik zo schattig! Ik ga eens een kijkje nemen op de blog van Tedje want haar DIY ken ik nog niet :)