Wohooo op 15 oktober onthulde H&M tijdens de exclusieve VIP avond haar nieuwe flagship store in Rotterdam. En ik was erbij! Samen met lieve Anne gingen we naar het event en het was heel geslaagd en groots. De officiële opening van de winkel is vrijdag 17 oktober om 10:00, maar je kunt nu alvast genieten van deze sneak preview, enjoy!
Wist je dat dit exclusieve VIP event plaatsvond in de grootste H&M flagship store van Europa? De winkel werd ingewijd onder grote belangstelling van de 800 genodigden, bestaande uit media, BN’ers, prominenten uit de fashionwereld en prijswinnaars. Ook konden we gelijk een kijkje nemen in de nieuwe winkels van Monki en Weekday, de zustermerken van H&M. Hier ging het feest verder!
De avond had als toepasselijk thema ‘Dear Rotterdam’, en daarmee werd een ode gebracht aan de havenstad. Je vindt deze gigantische, maar prachtig en overzichtelijk ingerichte H&M op Beurstraverse 38. Vanaf het station loop je ongeveer 15 minuten naar deze mooie locatie, maar je kunt (met het oog op de geslaagde shopsessie en de hoeveelheid tassen…) ook met de metro die om de hoek stopt.
We kregen aan het begin van de avond een lege goodiebag mee. Een lege? Ja, je leest het goed! Naast de lege tas ontvingen we namelijk drie bonnen voor goodies bij H&M, Monki en Weekday. Ik vond het een heel leuk idee, zo gingen we opzoek naar de ophaalpunten waar we de bonnetjes konden ruilen voor de goodies. Een gezellige zoektocht met ondertussen hapjes en drankjes die voorbij kwamen en we genoten van de collecties. Wat een eyecatchers hangen er voor komend seizoen! Er kon tevens met korting geshopt worden tijdens deze avond, een heerlijke combinatie voor elke fashionista.
Het publiek kon genieten van diverse optredens van onder andere de Rotterdamse formatie Brandwerk en zangeres Szjerdene. Zij maakten er een goed feestje van!
Blogger Andy Torres van Style Scrapbook maakte tijdens de avond haar DJ debuut en voorzag het publiek van de nodige fashionable beats. Wat was het een te gekke show die zij verzorgde, heel bijzonder om dit moment mee te mogen maken. Blijven draaien Andy, je deed het super!
Deze geweldige autumn/winter collectie laat mijn hartje sneller slaan!
Zebralicious! Op de kinderafdeling vond ik deze geweldige laarsjes voorzien van zebra print. Wie mij wat beter kent, weet dat ik een zwak heb voor alles waar dit printje op zit. Wie weet begin ik ooit een mamablog, dan kan ik uren schrijven over deze laarsjes voor kids…
Alsof deze avond nog niet spectaculair genoeg was, konden we als eerste de capsulecollectie Eddy Anemain x H&M bewonderen. De Franse modeontwerper Eddy Anemian was de gelukkige winnaar van de H&M Design Award en mocht als guest designer voor H&M aan de slag, wat een eer! De collectie bestaat uit elegante stukken met een haute couture en luxueuze uitstraling. Ook zijn de items stuk voor stuk vrouwelijk, maar opvallend. Ik kon mijn ogen er niet vanaf houden, prachtig!
Dankjewel H&M, Monki & Weekday voor de onvergetelijke avond en lieve Anne, ik heb nog steeds buikpijn van het lachen (ik wist niet dat grapjes over huizen en koelkasten zo hilarisch konden zijn…). Het was echt geslaagd! De officiële opening van de flagship store is aanstaande vrijdag 17 oktober om 10.00 uur, ben jij erbij?
Wat ontzettend leuk dat je erbij was! Leuke foto’s :)
Martina onlangs geplaatst…16 Oktober 2014 – Everyday make-up
Echt super tof dat je hier bij mocht zijn en het idee van de goodiebags vind ik ook best origineel, zo is het niet goodiebag scoren en wegwezen. H&M is een winkel waar ik wel vaak kom, maar van Monki en Weekday had ik nog nooit gehoord. Ook de collectie…. vanuit de foto’s…. ziet er best apart uit. xxx Lucinda
lucindainwonderland onlangs geplaatst…Action – Ceder Wood & Herbs Aromatic Geurkaars
Wat een plaatje van een winkel!
Simone onlangs geplaatst…What I ♥ about fall..
Tof dat je erbij mocht zijn! Ik ben heel benieuwd naar die H&M, maar het zal de komende weken nog wel heel druk zijn..
Josianne onlangs geplaatst…Report: De lage landen marathon, 15K t/m 21,1K
Wauw, wat een prachtige foto’s! Mooie winkel! Enne.. Na zo’n avond nog even een artikel schrijven, wat goed van je!
Amy onlangs geplaatst…Beauty: Shiseido Pureness Cleansing Fluid & Balancing Softener
Aah echt superlief! Het was inderdaad een korte nacht, maar wel een onvergetelijke avond die ik graag deel <3
Ah wauw Dagmar, dat je dit artikel nu al online hebt staan, getuigt van heel weinig slaap haha! Het ziet er ontzettend gezellig uit!
Denise onlangs geplaatst…Sleek – Blush Pixie Pink
Jammer dat ik vrijdag naar school moet, haha! Ik ga zeker binnenkort even kijken! Gister had ik een runningevenement waarmee we door de koopgoot rende. Zo jammer dat ik jullie niet even gezien heb hihi <3
Sophie onlangs geplaatst…Urban Decay Naked3
Waaauw, wat een groot pand, de winkel ziet er echt onwijs mooi uit!
Svenja onlangs geplaatst…Home inspiration / Kijkje in mijn appartement
Wat tof dat je hierbij aanwezig mocht zijn! Ziet er allemaal fantastisch uit, lijkt me een hele ervaring (:
Esther onlangs geplaatst…Recept- Havermoutkoekjes
Ziet er een geweldig event uit! Zo leuk dat jullie erbij mochten zijn! Ik zou ook ooit graag eens uitgenodigd worden voor zo’n event :-) vooral ook voor het shoppen met korting, haha!
Kim | Kimsbloglife onlangs geplaatst…OOTD: ik mis mijn lange haar!
Wat heb je dit snel online gezet, super leuk!
Jaimy en Laura onlangs geplaatst…Review: Kruidvat bodyscrub cranberrry & pomegranate
Wat super tof dat je erbij kon zijn en wat ben je snel met je leuke verslag! Het ziet er allemaal heel erg gezellig uit en ik vond het jammer dat ik er niet bij kon zijn vanwege mijn werk!
Kelly onlangs geplaatst…MUA Palette Matte – Ever After
Ik ben echt dol op Monki, maar de H&M is ook altijd leuk en zo’n grote moet ik wel gaan bezichtigen binnenkort!
Manon onlangs geplaatst…Waarom hoelahoepen voor volwassenen zo leuk is
Klinkt alweer als een héél geslaagd event :D! Een lege goodiebag die je zelf mag vullen is al een droom op zich natuurlijk haha. De items die ik spot lijken me erg leuk, dus ik ga toch even checken bij H&M! Alleen niet gelijk in Rotterdam want dat is wel een paar uurtjes rijden haha :D! X
Frauke onlangs geplaatst…Do a date: herfstige boswandeling
Wat tof dat je erbij was, en wat een heerlijk verslag heb je gemaakt. Klinkt te gek! Ik ben heel benieuwd!
Marloes onlangs geplaatst…Sporty Girl Tag
Wat een super tof evenement. ziet er echt heel mooi uit de winkel! Fijn dat jullie zo lekker hebben gelachen :)
Bente onlangs geplaatst…14 redenen waarom ik een kat wil (MOET!)
Ik vind het echt een geweldig concept, 3 van mijn favoriete winkels in 1! Ik kan niet wachten om binnenkort een kijkje te gaan nemen :)
Mooie grote winkel en goede foto’s ;-)
Ik had jullie gezien.
chucky1012 onlangs geplaatst…Shoppen kan voor jong en oud
Gaaf evenement. Zeker even naar binnen lopen als ik weer een keer in Rotterdam ben.
Manon onlangs geplaatst…Ontvang korting op meer dan 1000 webwinkels!
Oh wauw! Het ziet er allemaal prachtig uit! Super tof dat je daar bij mocht zijn! En zo leuk wat ze hadden gedaan met die goodiebags! Ik kan niet wachten om er een keer heen te gaan! Mooie foto’s! Liefs
Tessa | Raspberry & Ripped Jeans onlangs geplaatst…Outfit | Bordeaux
Wauw, wat gaaf dat je hierbij was Dagmar! Ziet er supermooi uit <3
Daphne onlangs geplaatst…La Coco Dress
Aaah wat leuk! En wat gezellig dat je lekker hebt kunnen bijkletsen en lachen met Anne!
Joyce onlangs geplaatst…Filmpje – Boekreview Gezond Bakken van Amber Albarda
Het ziet er echt heel mooi uit en die zoektocht naar je goodies is echt leuk bedankt!
Liefs
Lois onlangs geplaatst…Beauty tips die niet werken
Ziet eruit als een leuk event! Fijn dat je weer hebt kunnen bijkletsen met Anne. Is vast heel gezellig geweest! Wat een leuk idee van die goodiebag, erg origineel.
Laura onlangs geplaatst…Inspirerende quotes
Super leuk dat je daarbij aanwezig was! Je hebt leuke foto’s gemaakt!
The Beauty Magazine onlangs geplaatst…Essence Trend Edition ♥ Come To Town
Wat ontzettend leuk! Binnenkort maar eens naar Rotterdam!
Celeste onlangs geplaatst…De 5 Oktober Favorieten
Wauw! Ziet er echt tof uit!!!
Zeker een bezoekje waard;)
elize onlangs geplaatst…DIY: Starbucks beker!
Super tof dat je er bij mocht zijn. Ik zag gister al leuke foto’s op Instagram verschijnen :)
Claudia onlangs geplaatst…Streetstyle Antwerpen #1
Wat een eer dat je daar bij mocht zijn, klinkt als een geweldige en gigantische winkel!
Angela onlangs geplaatst…REVIEW | The Body Shop – Beautifying oil (coconut)
Superleuk dat je erbij was! Het ziet er zo groot uit!
(Red) Sonja onlangs geplaatst…Outfit | Parisian Emerald with Polka Dot Tights
Ziet er echt heel gaaf uit! Wauw! Tof dat je erbij was!
Wat super leuk dat je erbij mocht zijn. Ik heb een zwak voor Rotterdam, volgende keer als ik er ben zal ik zeker naar de nieuwe H&M gaan. Modewalhallaaa!
Cindy onlangs geplaatst…9 fijne herfstvesten
Leuk, ziet er gezellig uit! Rotterdam ligt alleen voor mij compleet uit de richting haha.
Alix onlangs geplaatst…Oktober shoplog en inspiratie
Wat leuk dat je bij de opening mocht zijn en wat een origineel idee van de goodiebag! Super tof! De foto’s zien er ook heel mooi uit! x
Saartje onlangs geplaatst…Fashion Herfst trends 2014
Wat ziet er leuk en vooral super groot uit! Mooie foto’s :)
Neeltje | Thoughts in Style onlangs geplaatst…You Are The Icing On My Cupcake | Cupcakechic Bakery
Ziet er heel mooi uit zeg!! Mooie foto’s heb je gemaakt en ik kan niet wachten tot ik er kan shoppen :)!
Dianne Overbeeke onlangs geplaatst…Op zoek naar …
Ziet eruit als een heel leuk evenement! Leuke foto’s heb je gemaakt :)
Beautylisz onlangs geplaatst…Win kaarten voor Winter Fair!
Het was super leuk! ♥
Michaela onlangs geplaatst…Leather & Lemon – Eau de Gaga
Super gaaf dat je daar bij mocht zijn! Ik ga zondag even een kijkje nemen!
Eilish onlangs geplaatst…Beauty ♥ Primark | P.S. I love… 8 shade night eyeshadow palette
Enorm leuk verslag en mooie foto’s! Ik vond die verlichting bij het H&M logo op de tweede foto zo leuk! En wat moest ik lachen om jullie lachbuien op de terugweg zeg. Geen idee waar jullie het over het hadden, maar giebelen kunnen jullie zeker. :)
Rowan – RebelliousyetRomantic onlangs geplaatst…Fall favourites
Onwijs leuk verslag heb je geschreven! Toffe foto’s en wat een grote H&M: wauw!
Stephanie onlangs geplaatst…#Donorweek | Ja of Nee? Ik zeg: doen!
Wat is je verslag onwijs leuk geworden zeg. Ik vond het ook erg leuk!
Amber onlangs geplaatst…MAC Rocky Horror Picture Show Strange Journey
wat een grappig idee van die goodie bags en wat een prachtige foto’s heb je gemaakt. ziet er heel leuk uit!
alexa onlangs geplaatst…Picture perfect
Ziet eruit als een geslaagd event! Leuk verslag :)
Jennifer onlangs geplaatst…Zwanger: 25 & 26 weken
Ik zal er zeker eens langsgaan als ik nog eens naar Rotterdam ga!
Laura – Essential Honesty onlangs geplaatst…Narciso Rodriguez ‘For Her’ eau de toilette
Wat ontzettend leuk dat je er bij aanwezig was. Lijkt me een prachtige winkel. Ik zie veel mooie items. En wat een fijn verslag heb je er van gemaakt! <3
Evelien onlangs geplaatst…Nieuwe lay-out!
Tof dat je er bij was! Mooie foto’s en wat ziet de winkel er mooi uit!
Marloes/GLAMOURMOES onlangs geplaatst…Fashion: Primark kerstcollectie 2014
Wauw, wat gaaf dat je er bij was en mooie foto’s! :)
xx Alex
Alexandra onlangs geplaatst…Outfit | Classy knit
Zo gaaf dat je hierbij mocht zijn! Ik krijg echt zin om te shoppen van de mooie fashionitems die je op de foto hebt gezet!
Omg, wat een prachtige foto’s!
Ik was er ook, maar mijn foto’s zijn vet anders geworden hahaha
XX – http://thebudgetshopper.nl/
thebudgetshopper.nl onlangs geplaatst…H&M LOVES ROTTERDAM
Wat tof dat je dit met ons deelt! En wat een super leuk idee met die bonnetjes!
Anna onlangs geplaatst…MIJN MOOISTE VAKANTIEFOTO OP CANVAS (+ OPHANG TIP)
Leuke post heb je ervan gemaakt!
Was idd een leuke avond!
Faye onlangs geplaatst…VIP OPENING H&M ROTTERDAM, MONKI EN WEEKDAY: DE GROOTSTE VAN EUROPA
Woeh wat cool! En wat een mooie winkel zeg!
Ik kon jammer genoeg niet gaan had andere verplichtingen :(
Anouk onlangs geplaatst…Fashion find: #PRIMARKCHRISTMAS
Het ziet er echt super gaaf uit, baal zo dat ik die dag niet kon! Dus dan de winkel maar eens “zelf” bekijken. x
Idwerd onlangs geplaatst…Inspiration || All black everything
Wauw wat ziet het er gaaf uit! Ga zeker even langs als ik weer in Rotterdam ben.
PS by Dila onlangs geplaatst…WEEKEND GUIDE // 17-19 October